MENU (7)

NOIZY - DHIMBJE (azlyrics)

o sa e fort kjo dhimbje - dhimbje
Nuk e prisja se do ikje
Nuk e dija qe Dashuria mua nje dit do tme vriste
o sa e fort kjo dhimbje - dhimbje


NOIZY - DHIMBJE (azlyrics)

o sa e fort kjo dhimbje - dhimbje
Nuk e prisja se do ikje
Nuk e dija qe Dashuria mua nje dit do tme vriste
o sa e fort kjo dhimbje - dhimbje
Nuk e prisja se do ikje
Nuk e dija qe Dashuria mua nje dit do tme vriste

Jam i ri dhe boj gabime
E di shume mir qe kemi grindje
Shoqet e tua te japin nxitje - nxitje
S'eshte per ty ai djal po kape lije
Ate e njef gjith bota,
dhe do me bo vec lojna


Non stop rrin me dosta, ka fjal dhe me shume goca
Kristina, fabjola, Megi, Leonora, Johana, Debora, Ola dhe Edona
Ata shpifin sepse jan xheloze
Nuk e di pse bohesh nervoze
Dashnin tane e kam te nevojshme

O sa fort kjo dhimbje - dhimbje
nuk e prisja se do ikje
Nuk e dija qe Dashuria mua nje dit do tme vriste (2x)

Ata folin e folin se kan inat
Thashethemet e rreme ktu posht e nalt se ke me lek pergjigjjen, zemer kthemi fjalt po du me dit , du me dit a jam i qart

Kam qellime te qarta ne jet


Kam do gola per e i bo , duhesh ti duke mbeshtet sduhesh ti kur uleret,
Nuk kam ardh ktu me tradhtu, thjesht kam do pun qe smun ti lej
Besom kam nevoj cka ti ofron
Dashnia jote e ngrohtë qe asni se zevendeson

O sa e fort kjo dhimbje - dhimbje
Nuk e prisja do ikje
Nuk e dija qe Dashuria nje dit do tme vriste (2x)

Ata shpifin sepse jan xheloze
Nuk e di pse bohesh nervoze
Dashnin tane e kam te nevojshme

O sa e fort kjo dhimbje - dhimbje


Nuk e prisja do ikje
Nuk e dija qe Dashuria nje dit do tme vriste (2x)